header

دیدار مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با فرماندارفردوس


مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با میرزائی، فرماندار شهرستان فردوس دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی، علیرضا مهرآور مدیر کل ثبت احوال استان با بیان این خبر در این دیدار ضمن تسلیت شهادت سردار رشید سپاه اسلام، حاج قاسم سلیمانی افزود : آمار وقایع حیاتی در 9 ماهه ابتدائی سال جاری از کاهش محسوس وقایع ولادت و ازدواج در فردوس خبر می دهد.
وی اظهار داشت که امید به زندگی در شهرستان فردوس در بین مردان بیش از 72 سال و در بین زنان بیش از 75 سال بوده که از متوسط امید به زندگی در استان بالاتر و همتراز میزان کشوری می باشد.
مهرآور افراد واجد شرایط کارت دریافت کارت هوشمند ملی را در فردوس بیش از 35 هزار نفر عنوان کرد و افزود از این تعداد قریب به 91 درصد برای کارت هوشمند ملی خود اقدام کرده اند.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی همچنین به آمار صدور شناسنامه های مکانیزه در شهرستان فردوس نیز اشاره کرد و ابراز داشت که از تیر ماه 89 تاکنون بیش از 26 هزار فقره شناسنامه مکانیزه بالای 15 سال در این شهرستان صادر شده است.
همچنین در این دیدار میرزائی، فرماندار شهرستان فردوس نیز ضمن قدردانی از خدمات مجموعه ثبت احوال در این شهرستان، از ثبت احوال به عنوان سازمانی باچارچوب، محوری و زیربنائی یاد کرد و بر همکاری بیش از پیش با این مجموعه تاکید نمود.
گفتنی است این دیدار در محل دفتر کار فرماندار شهرستان فردوس برگزار  شد.
 

   

جستجو در سایت

 


 

نظرسنجی

خدمات کارت هوشمند ملی را در کدام مرکز دریافت نموده اید؟

ادارات ثبت احوال
دفاتر پیشخوان
ادارات پست
هنوز ثبت نام نکرده ام.

نظرسنجی
خانه        
میز خدمت